Dr n. med. Ewa Krochmalska

Lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Lublinie. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Polskiej Akademii Alignerowej. W swojej praktyce, oprócz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, łączy różne metody leczenia (leczenie hybrydowe) w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Jedna z prekursorek leczenia metodą nakładkową Invisalign w Lublinie. Prywatnie mama trójki dzieci. Trenuje pływanie i taniec towarzyski.

Dr n. med. Dorota Florczak

Lekarz dentysta

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. Szczególnym obszarem jej zainteresowań jest terapia zaburzeń stawów skroniowo żuchwowych. Tematyce tej poświęciła swoją rozprawę doktorską. Ceni sobie również pracę z najmłodszymi pacjentami.

Magdalena Skubik

Lekarz dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją oraz protetyką, stale podnosząc kwalifikacje, biorąc udział w kursach i konferencjach naukowych. Pacjenci cenią ją za dokładność i delikatność podczas wykonywanych zabiegów. Wolny czas chętnie spędza na wędrówkach po górskich szlakach.

Dr n. med. Rozan Hamwi

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2013 otrzymała stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego – „Stypendia naukowe dla doktorantów II”. Wykonuje zabiegi ekstrakcji zębów. Zajmuje się również nowatorskimi metodami leczenia dolegliwości stawu skroniowo-żuchwowego. Aktualnie rezydentka stomatologii wieku rozwojowego. Miłośniczka literatury kryminalnej i podróży, uwielbia pływać.

Nina Domańska

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestniczka wielu konferencji stomatologicznych. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w kursach z zakresu ortodoncji i stomatologii. Prywatnie miłośniczka długodystansowych trekingów górskich.

Dr hab. n. o zdr. Michał Ginszt

Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku Fizjoterapia. Adiunkt w Zakładzie Rehabilitacji i Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autor wielu zagranicznych i krajowych publikacji naukowych o tematyce dysfunkcji układu stomatognatycznego. Jest również trenerem Sekcji Wspinaczki Sportowej.

Justyna Wójcik-Wolińska

Neurologopeda

Neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji oraz terapeuta MFS. Ukończyła studia magisterskie na kierunku logopedia z audiologią w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy na Oddziale Neurologicznej Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego oraz prowadząc własną praktykę. Specjalizuje się w pracy z dziećmi oraz dorosłymi z różnymi zaburzeniami mowy oraz problemami ortodontycznymi.

Anna Wójcik

Manager Zespołu

Dyplomowana asystentka stomatologiczna oraz technik sterylizacji. Na co dzień zajmuje się zapewnieniem wysokiego poziomu pracy w gabinecie oraz opieką nad pacjentem. Jej pasją jest chirurgia, dlatego zawsze jest obecna przy tych zabiegach, przeprowadzanych w naszym Centrum. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Każdą wolną chwilę spędza na aktywnym wypoczynku (np. długie wycieczki rowerowe).

Katarzyna Turyła

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz biolog. Specjalizuje się w opiece nad pacjentem ortodontycznym. Prowadzi edukację w zakresie higieny jamy ustnej dla dzieci i młodzieży. W pracy higienistki wykorzystuje najnowsze technologie i protokoły. Dzieli się swoim doświadczeniem jako prelegentka na szkoleniach dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Pasjonatka roślin.

Joanna Daniła

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, m.in. z zakresu laseroterapii, profesjonalnej higienizacji zgodnie z protokołem GBT. Uwielbia taniec oraz międzynarodowe podróże.

Marta Bernat

Recepcjonistka medyczna

Z zawodu technik ekonomista, odbyła wiele kursów i szkoleń z dziedziny stomatologii i ortodoncji. Zawsze uśmiechnięta i profesjonalna. Jej pogodna natura oraz komunikatywność sprawiają, że doskonale organizuje pracę w rejestracji. Uwielbia czynny wypoczynek na działce.

Jakub Kęcki

Technik ortodontyczny

Technik ortodontyczny z 20-letnim stażem pracy. Od 2000 roku zatrudniony w Stomatologicznym Centrum Klinicznym w Lublinie w Zakładzie Ortopedii Szczękowej. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu techniki dentystycznej, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystuje najnowsze technologie. Jego prace gwarantują najwyższą jakość dzięki wysokiej klasy materiałom oraz indywidualnemu podejściu do każdego przypadku.